Szybkie pożyczki w domu klienta – kto oferuje taką możliwość?

Uproszczone formalności, brak konieczności wychodzenia z domu, wszystko odbywa się przez internet… Rynek pożyczek online rozwija się bardzo dynamicznie. Ale co w przypadku klientów, którzy chcieliby otrzymać pożyczkę gotówkową w domu?

Dzisiaj, w zależności od swoich wymagań klient ma możliwość zaciągnięcia krótkoterminowych pożyczek chwilówek na okres do 30 dni (z wyjątkami do 60 dni) oraz pożyczek długoterminowych z okresem spłaty do 24 rat lub dłużej. Wszystkie firmy maksymalnie uprościły proces ubieganie się o pożyczkę. W większości przypadków przelew odbywa się na konto bankowe więc nawet nie ma mowy o pożyczce z dostawą do domu klienta.

Zbadaliśmy jednak rynek firm pozabankowych i okazuje się, że istnieją podmioty oferujące szybkie pożyczki w domu klienta lub ewentualnie z wizytą w lokalnym oddziale.

Provident – Pożyczka Dopasowana

Pożyczka Dopasowana w Providencie to oferta z pomocą dedykowanego Doradcy Klienta. Wypłata może nastąpić na konto (wtedy Doradca odwiedzi Cię w domu tylko w celu podpisania umowy) lub w gotówce z obsługą w domu (wtedy Doradca dostarczy gotówkę do Twojego domu i również w gotówce będziesz dokonywać spłat). Szczegóły:

  • z tygodniową ratą – od 300 do 10.000 zł na okres 30, 45, 60, 75 lub 90 tygodni,
  • z miesięczną ratą – od 300 do 15.000 zł na okres 3, 6, 12, 18 lub 24 miesięcy.
  • wymagany wiek min. 18 lat

Zamów Pożyczkę w Providencie


KredytOK – Pożyczka w oddziale lub online

Firma pozabankowe KredytOK nie oferuje pożyczki w domu klienta ale jej oferta jest równie ciekawa. Możesz złożyć wniosek o pożyczkę online bez wychodzenia z domu, pożyczkę w oddziale lub na telefon.

  • Szybka Pożyczka: kwota do 1000 zł na czas od 20 do 40 dni
  • Miła Ratka: kwota do 5000 zł z okresem spłaty od 6 do 24 miesięcy
  • Złota Pożyczka: nawet do 90% wartości złota (pierścionek, bransoletka, itp.)

Sprawdź Pożyczkę w KredytOK