Pierwsza pożyczka za darmo w Alfa Kredyt
  Godziny pracy
  Pn. - Pt. 07:00-22:00
  Sb. - Nd. 09:00-20:00
  Wnioski przyjmowane są przez całą dobę
  (0 opinii)
  Promocja: Pierwsza pożyczka
  2000 zł na 30 bez opłat Sprawdź online

  Limit czasu na spłatę: 1-30 dni
  Limit kwoty pożyczki: 100 – 4.000 zł
  Wymagania: od 21 do 65 lat

  Zalety i wady chwilówki Alfa Kredyt

  • za pierwszym razem możesz otrzymać nawet do 2000 zł za darmo,
  • niewielkie ceny kolejnych kredytów,
  • druga pożyczka może sięgać nawet 4000 zł,
  • firma przyjmuje i przetwarza wnioski non stop,
  • możesz spłacić zadłużenie wcześniej.
  • spore koszty w przypadku wydłużenia terminu spłaty,
  • czas oczekiwania na gotówkę,
  • niewielka liczba obsługiwanych kont bankowych,
  • weryfikacja pożyczkobiorcy w BIG.

  Nie wiesz w jakiej firmie wziąć pożyczkę? Alfa Kredyt kusi Cię swoją ofertą i zastanawiasz się czy rzeczywiście warto jej powierzyć swoje zaufanie? Nie chcesz stracić więcej tym bardziej, że stoisz już w obliczu problemów materialnych? Dobrze trafiłeś! Otóż przedstawimy Ci jasno i przejrzyście plusy i minusy, na które należy zwrócić uwagę ubiegając się o pożyczkę w Alfa Kredyt. Na rynku niestety nie ma doskonałego kredytodawcy. Jednakże nasz artykuł ma za zadanie ułatwić Ci podjęcie możliwie najlepszej decyzji. Czy właśnie tego szukasz? Czy ta pożyczka spełni Twoje oczekiwania? Przekonaj się sam!

  Weź pożyczkę w Alfa Kredyt

  Warunki pożyczki w AlfaKredyt

  Największych korzyści z pożyczki w Alfa Kredyt uświadczysz odbierając środki po raz pierwszy. Możliwym jest pobranie aż 2000 zł bez dodatkowych opłat, za darmo (większe kwoty na start dla nowych klientów oferują m.in. firma Vivus czy Ofin). Warto zauważyć, że jak na początek jest to całkiem niezła suma. Rzadko kiedy możemy spodziewać się tak przyzwoitych kwot, szczególnie gdy dopiero zaczynamy przygodę z daną firmą.

  Alfa Kredyt wychodzi naprzeciw potrzebom klienta. Atrakcyjność oferty wcale nie spada z czasem, bowiem decydując się na te firmę po raz drugi masz szansę od razu zyskać 3000 złotych. Nie ma tu żadnych ograniczeń. Jest to naprawdę ogromny plus. Wystarczy spojrzeć chociażby na Filarum lub LendOn, w których ciężko o tak wysokie kwoty. Firmy te udzielą nam takich pożyczek możliwie za czwartym, a może nawet piątym razem. Należy również dodać, że koszty są naprawdę niewysokie.

  AlfaKredyt
  Alfakredyt sp. z o.o.
  ul. Jana Pawła II 8 lok. 5
  16-400 Suwałki
  Telefon: +48 876181062
  UWAGA: W tytule przelewu opłaty rejestracyjnej należy wpisać: „Przeczytałem/łam i zgadzam się z warunkami Regulaminu i Umowy Pożyczki od firmy Alfakredyt Sp. z o.o.”

  Złóż wniosek online

  Dodaj opinię