Ekspres Kasa przyciąga pierwszą pożyczką do 1500 zł za darmo

Promocja: Pierwsza pożyczka
1500 zł na 30 dni gratis

Limit czasu na spłatę: 15-60 dni
Limit kwoty pożyczki: 100 – 2.000 zł
Wymagania: od 21 do 70 lat

Sprawdź online

Plusy i minusy pożyczki w Ekspres Kasa

 • pierwszy kredyt bez dodatkowych kosztów aż do 1500 złotych,
 • możliwość zaciągnięcia nawet na 60 dni,
 • możliwość zwrotu zadłużenia w ratach, odnosi się to do okresu 60 dni,
 • może zostać spłacona przed terminem, ale istnieje również możliwość jej przedłużenia,
 • Możliwość dopasowania indywidualnie Planu Spłaty Pożyczki jeżeli u klienta wystąpiły problemy z uregulowaniem zadłużenia,
 • Biuro Obsługi Klienta zajmie się nami 24h/7,
 • Bank Ferratum gwarantuje bezpieczeństwo,
 • częstokrotnie jedynie 10 minut dzieli nas od otrzymaniu gotówki bezpośrednio na konto,
 • pożyczka bez sprawdzania historii w BIK.
 • jedne z wyższych kosztów każdej następnej pożyczki,
 • istnieje opcja wydłużenia okresu spłaty zadłużenia jednak tylko na tyle dni na ile pożyczka została zaciągnięta w pierwszej kolejności,
 • niewielka ilość kont bankowych, a co za tym idzie, zdarza się, że na gotówkę troszkę poczekamy.

Kusi Cię pożyczka w firmie EkspresKasa? Nie jesteś jednak pewien co do jej rzetelności? Znalazłeś się we właściwym miejscu bo właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie wszystkich pozytywów i negatywów wynikających z zaciągnięcia kredytu w tej instytucji. Zwróć również uwagę na to jaki jest najlepszy okres na zaciągnięcie pożyczki u tego pożyczkodawcy, a kiedy zwrócić się do konkurencyjnej instytucji pozabankowej. W niniejszym tekście opisaliśmy sytuację obiektywnie, na podstawie zebranych opinii byłych konsumentów. Jeśli jednak masz z tą firmą odmienne doświadczenia napisz do nas lub opisz swoja historię w komentarzu pod tekstem.

Złóż wniosek online

Pożyczka Ekspres Kasa – czy naprawdę warto i kiedy?

Przede wszystkim to co wyróżnia firmę Ekspres Kasa na tle innych instytucji pozabankowych to z pewnością wysokie ceny. Za szybką gotówkę przyjdzie nam naprawdę słono zapłacić. Trudno oprzeć się wrażeniu, że jest to jedna z najdroższych opcji na rynku. Jedyną pozytywną stroną jest możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki do kwoty 1500 złotych zupełnie z darmo – przyjmując oczywiście, że zwrócimy ją w wyznaczonym terminie (identyczną kwotę oferują m.in. Ofin oraz InCredit). Można więc dojść do konkluzji, że chwilówka ta opłaca się jedynie nowym klientom. Następnym razem warto udać się do konkurencji.

Ekspres KasaFerratum Poland Sp. z o.o
ul. Długa 16A/23
53-658 Wrocław
Biuro Obsługi Klienta: (71) 716 22 22 lub (22) 123 45 67
E-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl

UWAGA
W tytule przelewu musi znaleźć się następująca formuła: „PESEL Akceptuje warunki przyznania pożyczki Ferratum„, gdzie w miejsce PESEL należy wpisać oczywiście swój numer.

Weź pożyczkę przez internet

Twoja opinia dotyczą firmy EkspresKasa

Warto byś i Ty podzielił się swoja opinią. Opowiedz swoją historię z Ekspres Kasa. Napisz do nas mail lub podziel się swoim doświadczeniem w komentarzu poniżej. Pamiętaj, że w ten sposób możesz pomóc innym osobą podjąć właściwą decyzję.

 

1 Comments

 1. kamil

  osobiście jestem bardzo zadowolony, polecam. Fajnie, że wszystko zajęło tak niewiele czasu, po ok 10 minutach pieniądze były na koncie. no i ferratum to duża, znana firma, więc ze spokojem pożyczkę można brać! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *