provident
  Godziny pracy
  Pn. - Pt. 08:00-21:00
  Sb. - Nd. 09:00-15:00
  Wnioski przyjmowane są całodobowo
  (0 opinii)
  Max. kwota pożyczki
  15000 zł na 24 lub 36 miesięcy

  Limit czasu na spłatę: od 3 do 24 miesięcy
  Limit kwoty pożyczki: 300 – 15.000 zł
  Wymagania: min. 18 lat

  Provident to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najdłużej funkcjonujących firm pożyczkowych. Firma posiada 77 oddziałów w całej Polsce oraz 160 filii. Provident do tej pory kojarzył się przede wszystkim z „gotówką do domu klienta” na telefon. Pojawienie się na horyzoncie wielu firm pozabankowych udzielających pożyczek online oraz popularność dostępu do Internetu sprawiły jednak, że Provident również wprowadził do swojej oferty pożyczki w 100% przez internet. Nadal jednak klienci mogą otrzymać pożyczkę na telefon w gotówce lub na konto – wszystko z pomocą Doradcy Klienta. Wszystko to wyróżnia ofertę Providenta na tle innych firm pożyczkowych.

  Pożyczka Samoobsługowa – online bez wychodzenia z domu

  Nowość w ofercie Providenta to Pożyczka Samoobsługowa charakteryzująca się małą liczbą formalności oraz większą szybkością – wszystko odbywa się przez internet. Klient może wnioskować o kwotę z przedziału od 300 zł do 15 000 zł z okresem spłaty wynoszącym 3, 6, 12, 18 lub 24 miesięcy (w zależności od wybranej kwoty, dostępne są różne warianty). W tym przypadku możemy wybrać jedynie wypłatę pożyczki na konto bankowe.

  Złóż wniosek o Pożyczkę

  Pożyczka Dopasowana – raty tygodniowe lub miesięczne

  Pożyczka Dopasowana przeznaczona jest dla klientów, którzy preferują kontakt z doradcą lub wolą spłacać częściej mniejsze kwoty. Pożyczka dostępna jest w dwóch wariantach podzielonych ze względu na rodzaj okresów spłaty:

  • z tygodniową ratą – od 300 do 10.000 zł na okres 30, 45, 60, 75 lub 90 tygodni,
  • z miesięczną ratą – od 300 do 15.000 zł na okres 3, 6, 12, 18, 24 lub 36 miesięcy.

  Klient może również wybrać formę wypłaty środków: w gotówce lub na konto. Pożyczkę w Gotówce dostarczy do naszego domu doradca klienta i w ten sam sposób będzie dokonywana spłata (cotygodniowe wizyty doradcy). W przypadku wyboru Pożyczki na Konto, doradca klienta odwiedzi nas tylko w celu podpisania umowy pożyczki. Spłaty będą dokonywane na podane konto bankowe.

  Zamów Pożyczkę

  Pożyczka dla Firm w Providencie

  Provident nie zapomniał również w swojej ofercie o przedsiębiorcach. Oferta dla firm to nawet 15000 zł z okresem spłaty 3, 6, 12, 18 lub 24 miesięcy. Provident nie weryfikuje celu na jaki zostanie przeznaczona, a kwotę pożyczki można „wrzucić” w koszty prowadzonej działalności. Gotówka może zostać wypłacona nawet w ciągu 1 dnia.

  Zamów Pożyczkę online

  Wymagania firmy Provident

  W celu otrzymania pożyczki w Providencie musimy spełniać kilka wymagań: ukończone 18 lat, ważny dowód osobisty, adres e-mail, aktywny nr telefonu komórkowego, numer rachunku bankowego oraz stałe źródło dochodu. Provident weryfikuje również rejestry BIG oraz BIK więc negatywne wpisy mogą wykluczyć możliwość otrzymania pożyczki. W przypadku wyboru wypłaty pożyczki na konto, Provident wymaga dodatkowo weryfikacji tożsamości za pomocą przelewu bankowego w wysokości 1 zł (opłata zostanie zwrócona).

  Provident
  Provident Polska S.A.
  ul. Inflancka 4A
  00-189 Warszawa
  Telefon: 22 455 49 33
  Dodaj opinię