vivus pożyczka
  Vivus pracuje 7 dni w tygodniu:
  Pn. - Pt. 08:00-22:00
  Sb. - Nd. 08:00-20:00
  Wnioski przyjmowane są przez całą dobę
  (0 opinii)
  Promocja: Pierwsza pożyczka
  3000 zł na 61 dni gratis Sprawdź teraz

  Limit czasu na spłatę: 1-61 dni
  Limit kwoty pożyczki: 100 – 7.500 zł
  Wymagania: od 19 do 78 lat

  VIVUS jest firmą pożyczkową, której znakiem rozpoznawczym jest przejrzystość. Proces ubiegania się o pożyczkę jest błyskawiczny i pozbawiony wszelkich nieścisłości. Wszystko jest jasne dla klienta od A do Z. Firma od lat szczyci się wciąż rosnącą popularnością oraz bardzo pozytywnymi opiniami klientów. Atrakcyjność oferty firmy Vivus zwiększa fakt, że już na samym starcie możemy otrzymać aż do 3000 złotych całkowicie za darmo! Sprawdziliśmy osobiście, że uzyskanie tej kwoty nie należy do trudnych. Poza tym jest jedną z najwyższych kwot spośród ofert pożyczek chwilówek udzielanych krótkoterminowo.

  Złóż wniosek przez internet

  Vivus – szczegóły oferty pożyczkowej

  Vivus oferuje krótkoterminową pożyczkę z okresem spłaty od 1 do 61 dni. Kwota pożyczki może wynieść od 100 do nawet 7500 zł. Firma przyjęła jednak politykę ograniczonego zaufania wobec kwot pożyczki. Pierwsza pożyczka może wynosić do 3000 zł, za drugim razem możemy wnioskować już o maksymalną kwotę 7500 zł. Na uwagę zasługuje fakt, iż pierwszą pożyczkę do 3000 zł otrzymamy bez żadnych opłat!

  Sprawdź ofertę Vivus

  Pierwsza pożyczka za darmo – Vivus daje do 3000 złotych

  Obecnie zaledwie kilka firm udziela pierwszej pożyczki na wyższą kwotę (np. 3000 zł na 45 dni w Extraportfel), dlatego oferta Vivusa jest nadal jedną z najlepszych pożyczek na rynku. Nowi klienci mogą wnioskować o kwotę z przedziału od 100 do 3000 zł na okres od 1 do aż 61 dni (tutaj prym wiedzie firma Wonga z chwilówką do 60 dni). Taką pożyczkę otrzymamy oczywiście bez żadnych opłat i prowizji (pod warunkiem terminowej spłaty).

  Weź pożyczkę za darmo

  Wymagania firmy Vivus czyli jak otrzymać pożyczkę?

  Tylko obywatel Rzeczypospolitej Polskiej może wnioskować o kredyt w firmie Vivus. Dodatkowo Pożyczkobiorca musi mieć skończone 20 lat, a maksymalny pułap wiekowy wynosi 78 lat. Nie musimy dostarczać dodatkowych dokumentów, także zaświadczenie o zatrudnieniu nie będzie wymagane. Standardowo będzie nam potrzebny numer konta bankowego oraz numer telefonu komórkowego.

  Vivus daje możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 oraz 30 dni. Przy pierwszej pożyczce klient ma możliwość dwukrotnego przedłużenia terminu spłaty. Przy kolejnej pożyczce termin spłaty możemy przedłużyć już tylko raz.

  Skąd się wzięła firma Vivus?

  Vivus Finance Sp. z o.o. należy do grupy finansowej 4finance Group, która powstała w 2008 roku na Łotwie. Spółka funkcjonuje w 13 krajach w tym w Bułgarii, Czechach, Hiszpanii, na Litwie czy w Rosji. W tej kategorii jest jedną z przodujących firm pożyczkowych na rynku. Polska spółka Vivus miała swoje początki w połowie 2012 roku. Do grupy finansowej należy również firma Zaplo, która uzupełnia ofertę Vivus o pożyczki ratalne do 24 miesięcy.

  Plusy i minusy pożyczki Vivus

  • Wysoka kwota pierwszej pożyczki – do 3000 zł
  • Częste konkursy i promocje.
  • BOK pracuje przez 7 dni w tyg.
  • Mała liczba kont bankowych
  • Brak powodu w przypadku odmowy udzielenia pożyczki.
  Vivus.pl
  Vivus Finance sp. z o.o.
  ul. ul. Żwirki i Wigury 16c Budynek B4
  02-092 Warszawa
  Telefon: 22 206 21 21

  Weź pożyczkę online

  Dodaj opinię