Weź pożyczkę w Wandoo
Godziny pracy
Pn. - Pt. 09:00-17:00
Wnioski przyjmowane są przez całą dobę
(0 opinii)
Promocja: Pierwsza pożyczka w Wandoo
1500 zł na 30 dni gratis Sprawdź teraz

Limit czasu na spłatę: 30 dni
Limit kwoty pożyczki: 300 zł – 5000 zł
Wymagania: od 20 do 70 lat

Pierwsza pożyczka w Wandoo – 1500 zł za darmo

darmowa pożyczka w Wandoo do 1500 zł na 30 dniObecnie prawie standardem stało się oferowanie promocyjnej pierwszej pożyczki dla nowych klientów. Pierwsza pożyczka w Wandoo to nawet 1500 zł bez żadnych opłat na okres 30 dni. W przypadku terminowej spłaty, klient nie zapłaci ani złotówki prowizji. Kolejna pożyczka może oscylować już na większą kwotę. Wandoo oferuje kwoty w przedziale od 300 do 5000 zł na ten sam okres.

Wandoo – wymagania

Pożyczka w Wandoo.pl skierowana jest obywateli Polski w wieku od 20 do 70 lat. Formalnym wymogiem jest posiadanie własnego konta bankowego oraz aktywnego numer telefonu komórkowego. Klient wnioskujący o pożyczkę w Wandoo nie może posiadać opóźnień w spłacie kredytów oraz nie może widnieć w rejestrze dłużników (firma weryfikuje bazy BIG, KRD oraz ERIF).

Jak wygląda proces ubiegania się o pożyczkę w Wandoo?

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny dostępny tutaj, a następnie wybierz kwotę pożyczki oraz termin.
  2. Potwierdź swój numer konta bankowego poprzez przelanie 0,01 zł na podane konto bankowe.
  3. Kiedy tylko Twój przelew zostanie zaksięgowany, Twój wniosek o pożyczkę zostanie przeanalizowany i niezwłocznie otrzymasz informację o decyzji.
  4. Jeśli pożyczka zostanie zatwierdzona, otrzymasz pieniądze na swoje konto bankowe. Czas transferu zależy od banku, w którym masz konto bankowe (może to nastąpić w ciągu 15 minut).

Plusy i minusy pożyczki Wandoo

  • Pierwsza pożyczka do kwoty 1500 zł bez żadnych opłat
  • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem
  • Firma pracuje tylko od poniedziałku do piątku (wnioski można składać całodobowo)

Serwis pożyczkowy Wandoo.pl należy do firmy Wandoo Finance Group, zatrudniającej ponad 100 pracowników i funkcjonuje w kilkunastu krajach w Europie, Ameryce Północnej czy Azji. Pożyczkodawcą jest Finva Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Rondo ONZ 1 w Warszawie. Firmę cechuje wykorzystanie nowoczesnych technologii, szybkość oraz przejrzyste warunki.

Wandoo.pl
Wandoo Finance Sp. z o.o.
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
Telefon: 22 380 01 02

Weź pożyczkę online

Dodaj opinię